Sports in Albania
Zyrtare: Edy Reja ‘merr timonin’ e Kombëtares

Edy Reja është zyrtarisht trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare. Në konferencën për shtyp të organizuar në zyrat e FSHF, presidenti Armand Duka zyrtarizoi ish-trajnerin e Napolit dhe Lazios si pasues të Christian Panuccit në krye të kuqezinjëve. Reja ka firmosur deri në fund të kualifikueseve të Euro 2020 dhe nëse do të arrihet objektivi […]

  |   1 week ago